Obec Ryžoviště
ObecRyžoviště

Zahradní slavnost v zámecké zahradě

Kdy: 28. 5. 2022 14:00

Kde: Areál zámeckého parku

Zahradní slavnost

Obec Jindřichov zve všechny děti a rodiče v sobotu 28. května 2022 od 14:00 hodin do areálu zámeckého parku na ZAHRADNÍ SLAVNOST.

Typ akce: ostatní (akce pro celou rodinu, akce pro celou rodinu, akce pro celou rodinu, akce pro celou rodinu, akce pro celou rodinu, akce pro celou rodinu, akce pro celou rodinu, akce pro celou rodinu, akce pro celou rodinu, akce pro děti, akce pro děti, akce pro děti, akce pro děti, akce pro děti, akce pro děti, akce pro děti, akce pro děti, akce pro děti, slavnost, slavnost, slavnost, slavnost, slavnost, slavnost, slavnost, slavnost, slavnost)
Akce je vhodná pro děti

Bude pro vás připravena:

dětská diskotéka, klaunská show, sokolnická show, písničky z Disneylandu, malování na tvář, balónková show, dětská tombola, nafukovací skákací hrad a nafukovací skluzavka, zábavná stanoviště ZŠ Jindřichov, hasičská technika a pěna, jízda na koních a kočárem, střelba ze vzduchovky, soutěže Generali České Pojišťovny.

Pro všechny bude připraveno bohaté občerstvení, pečené a grilované speciality, zmrzlina, cukrová vata a široký sortiment nápojů.

Zahradní slavnost 2022Zahradní slavnost 2022

Přílohy

Zahradní slavnost 2022

Zahradní slavnost 2022.pdf
Typ souboru: PDF dokument, Velikost: 238,45 kB

Další informace

Adresa místa konání

Areál zámeckého parku, Jindřichov č.p. 24

Cena

Vstupné dobrovolné

Organizátor

Obec Jindřichov
Zdroj: Obec Jindřichov
Datum vložení: 4. 5. 2022 11:23
Datum poslední aktualizace: 4. 5. 2022 12:21

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Plánuj výlety

planujvylety.cz