Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Život v obci > Aktuality > Rohlik.cz v Ryžovišti

Rohlik.cz v RyžovištiVážení spoluobčané,
v minulých dnech začal Rohlik.cz rozvážet nákupy i do Ryžoviště. Díky tomu si můžete teď jednoduše a rychle nakoupit online, kdy Vám Rohlik.cz nákup do pár hodin přiveze až ke dveřím, dokonce i během víkendů a svátků.
Na Rohliku.cz najdete sortiment jako v žádném jiném supermarketu. Odlišují se velkou nabídkou převážně lokálních farmářských produktů (ovoce, zeleniny, mléčných výrobků i masa) za cenu nefarmářských, nabízí ale i supermarketový sortiment, potřeby pro domácnost, kosmetiku, Benu lékárnu, či krmivo pro vaše mazlíčky.
Kurýři doručují v hodinových slotech. Jakkoliv velký je Váš nákup, vynesou Vám jej třeba do desátého patra a u větších nákupů je doprava vždy zdarma.
A pokud se stane, že s nimi někdo nebude 100% spokojen? Peníze za reklamované zboží okamžitě vrátí, bez dohadování.
K tomu všemu navíc nabízí i jistá zvýhodnění pro občany, kteří to podle nás nejvíce potřebují. Májí tak například klub ROHLÍČEK pro rodiny s dětmi do 12 let, nebo klub ROHLÍK BEZ BARIÉR pro seniory, či držitele průkazu ZTP. Tyto kluby jsou samozřejmě zdarma a nabízí spoustu výhod, jako dopravu zdarma v určité časy, slevy na vybrané produkty, a pro seniory, kteří nemají internet, nebo si třeba úplně nerozumí s technikou nabízí možnost telefonických objednávek...